ByFiravun Paylaşim Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ByFiravun Paylaşim Sitesi

ByFiravun.turkproforum.com Paylasiminin Tek Adresi

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fifa 2011 full oyun indir

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Fifa 2011 full oyun indir Empty Fifa 2011 full oyun indir C.tesi Ekim 09, 2010 1:37 pm

byfiravun

byfiravun
Site Sahibi
Site Sahibi

Fifa 2011 full oyun indir

Fifa 2011 full oyun indir 2irkzll

EA Sports Başkanı aynı zamanda fanatik bir Liverpool taraftarı olan Peter Moore’un dilinden FIFA 2011: Fifa takımının en iyi yaptığı işlerden biri yapılan kritikleri dinlemek oldu ve iki iyi şey beş kötü şey olduğu gerçeğini her zaman sevdim. Futbol oyunun bu kuşağın en çok sevilen spor oyunu oldu ve Fifa’da bunun bir parçası oldu her zaman ve bunda emekleri olan ve her zaman iyi işler yapan Makita, Peterson ve David’e teşekkürlerimi buradan bir kez daha sunuyorum.Bu serinin geçen Ekim ayındaki matluplarına göre; Fifa ile ilgili hataların bulunması her zamankinden çok daha zor bir görev oldu. İyi planlanmış bir yolculuğun neticesi olarak EA Sports bu seriyle kritik bir pozisyona ve kazanç sağlayan ticari bir olguya sahip olmuştur. Fifa 2010 mükemmel bir simülasyondu ve İGN U.K ofisinde öğle saatlerinde en çok tercih edilen oyun oldu.Düşünüyorum da her şey iyi gitti. Fifa 2009 ve Fifa 2010 ile ilgili gelen geribildirimleri dikkate alarak oyunu daha düzgün hale getirmeyi ve yenilikler eklemeyi görev üstlendik. Fifa 2009’da bunu yaptık ve Fifa 2010 mükemmel bir iş çıkarttık. Fakat hala bazı alanlarda beni az mutlu eden şeylerde yok değil ve hala eleştirilerde var zaten. İşte Fifa 2011 kısmı da bu eleştirilere bir yanıt olacak çünkü EA Sports fanlarından gelen geri bildirimlere hiç olmadığı kadar ciddi yaklaştı. Bu fanlar bu oyunu oynayan kişi miktarının çok küçük bir kısmı olabilir ama onlar saf ve hardcore Fifa oyuncuları. Onları görmezden gelmek tam bir delilik olurdu. Sonuç olarak, Fifa 2011 sizler yani oyuncular tarafından şekillendirildi.Bu geri bildirim olayını daha da geliştirip sizlere sunacağız ve sizlerden de gelen geri bildirimler sayesinde oyunu devamlı geliştireceğiz. Fifa ile ilgili bir sorunumuz olduğunda, yeni düşüncelerimiz olduğunda veya bulduğunuz kusurları hatta oyuncuların çorap boylarından tutunda animasyonlara kadar oyuna pozitiflik katacak her şey olabilir.

Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
RAM: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista / 7)
Video card: NVIDIA Geforce 8800 GT / ATI Radeon HD 3870
VRAM: 256 MB
HDD: 6 GB

Fifa 2011 full oyun indir Lbllk
Fifa 2011 full oyun indir 15dx4qw
Fifa 2011 full oyun indir 16isly1
Fifa 2011 full oyun indir 30iwf7m
Fifa 2011 full oyun indir 2n66yyh

Hotfile Linkleri

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]